Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 07:17   #4344
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
W końcu czerwony
Ty no... ale ja lew jestem, nie byk
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja zwłaszcza przy szkiełkach i duochromach, np ten Aztec to i jedno i drugie, więc tym bardziej.
Szkiełka jak Cię mogę, ale właśnie duochromy oczodajne, FlipFlop z Allepaznokci...

Chociaż i tak najgorzej pod tym względem z chinkowym Flying Dragon... Na migdałkach robiły mi się takie buły, zgrubienia - właśnie na brzegach wolnego brzegu, w sumie czasem mi się tak robi z różnymi lakierami, no ale ten bez topu bym ponosiła ale ni hu hu. W kwadratach już był luzik.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Delia na blogu jeszcze wersja z topem, która to jest nie do uchwycenia dla mnie. Preziu
Genilne
Bez topu, chociaż z topem też spoko, ale tu mi się tak podoba zestawienie wykończenia z kolorem, że mrrr...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46540594]
Wrzucam moje brzydale Nie za duży format zdjęcia?[/QUOTE]
Sama jesteś brzydal
Żartuję oczywiście ale nie mów tak więcej o pazurkach, co?
Ładniutkie są w tej czerwieni...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i oglądałam DL i wpadłam na to
Zła Yen! Niedobra Yen!
Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Zainspirowana piaskiem Anuli, wyszukałam swój piaskowy wibo i machnęłam sobie Jeszcze muszę trochę podczyścić skórki, ale poczekam, aż dobrze wyschnie.Dodam jedno zdjęcie ruszone, ale widać na nim, w jakich kolorach lakier się mieni.
Fajny ten wiboś
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora