Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 13:09   #231
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Mi by to nawet do głowy nie przyszło, żeby kartą męża zapłacić
Bałabym się, że od razu mnie za złodzieja wezmą
Teraz nie ma problemu, bo są zbliżeniówki A wcześniej nie miałam problemów, raz tylko Pani miała problem, bo karta nie była podpisana i nie chciała przyjąć ale przy niej zadzwoniłam do męża ( byliśmy razem na zakupach ale tak jest, że ja zawsze idę w swoje sklepy a on w swoje i dał mi wtedy kartę, bo groszem nie śmierdziałam ). No i jak zadzwoniłam to przyszedł i nie było problemu, od tej pory kartę mam podpisaną ale płacę zbliżeniowo.

Zresztą my mamy takie samo nazwisko i to dość długie i imiona na tę samą literę, a o ma też imię dość długie i mieści się na karcie tylko pierwsza litera imienia i całe nazwisko, więc w sumie cięzko by było poznać, jedynie po końcówkach -ska i -ski
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora