Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-21, 17:25   #953
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Hej.
-> Nadrobiłam częściowo, pędzicie tak, że w pracy na aplikacji jak chwilę mam to nadrabiam ale z marnym skutkiem. Tym bardziej, że nic nie mogę zrobić w aplikacji wizażowej wyświetla mi się informacja, że nie mam uprawnień (chociaż jestem zalogowana) Nie wiem co jest
-> Zdrowia i szczęścia życzę solenizantkom!
-> W nawiązaniu do maila, który dostałyście o nowym portalu S (aniyam przepisała maila) chyba coś się szykuje. Ja dostałam takiego maila jak w załączniku dotyczącego mojego konta. Fakt, że we wrześniu zmieniłam nazwisko - ale na koncie S wszystko zmieniałam i aktualizowałam dane z adresem... a po tym mailu znowu weszłam w ustawienia i oczywiście na jednym zmienione a na drugim nie! Sprawdźcie to sobie jeśli któraś kiedyś coś zmieniała. W ogóle zmieniłam adres mailowy na gmaila w S bo od nich nic nie dostawałam na wp (nie licząc przypomnień, że w moim koszyku jest zamówienie i czeka tylko na mnie )
-> W ogóle zmiana nazwiska w PL i danych adresowych to jakiś koszmar. Banki same nie wiedzą jakie druki maja dać - w BGŻ byłam już 2 razy i dalej mam w koncie internetowym nic nie zmienione. Już nie wspomnę o tym, że kartę mam mieć do 2018r. ze starym nazwiskiem, bo tak. Alior Bank ma mnie gdzieś bo placówka partnerska nie zmieni danych i trzeba udać się do oddziału głównego. A ja mam przecież czaaaaas. Ja nawet nie mam czasu wątku nadrabiać!
Też zmieniałam w grudniu maila, bo przestałam dostawać newsletter i dzwonienie na infolinię nic nie pomagało - niestety mój Gmail chyba też im się nie podoba, bo na ten nowy nie dostaję newslettera Info o tej zmianie dzisiaj dostałam na starego maila i w danych przez nich podanych widnieje znowu ten stary
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora