Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-03, 17:33   #215
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

no wiec.. to czy chodzic co miesiac czy co dwa , a moze nawet co 3.. to juz jest indywidualna sprawa kazdej osoby , chociaz ja osobiscie chodze co miesiac dla lepszych efektow. No i mysle, ze jesli ktos ma cere sklonna do szybkiego zanieczyszczania , no to powinien chodzic najpozniej co miesiac.. bo znam takie osoby, co chodza i co dwa tyg. (zreszta mnie moja kosmetyczka kiedys tez powiedziala, ze najlepiej byloby jakbym tak przychodzila ) mimo ze az tak szybko cera mi sie nie zanieczyszcza.. no ale dzieki temu miala bym czysta caly czas praktycznie , tyle, ze nie mam tyle kasy zeby chodzic az tak czesto niestety. No a jak juz sie zacznie, no to powinno sie chodzic regularnie... No a jesli chodzi o kwestie pieniedzy , no to owszem to zalezy napewno od salonu kosmetycznego, aczkolwiek w takim naprawde dobrym (do jakiego chodze ja) jest wlasnie tak, ze pelne oczyszczanie koszt. ok150 i robi sie je tak co pol roku/8 miesiecy ,tzn. powinno sie dla lepszych efektow, a w miedzy czasie doczyszczanie.. No fakt, troszke to wyniesie, ale czego sie nie robi dla super cery
No a slyszalam , ze w niektorych gabin. kosmetycz. taki zabieg zawsze koszt. 80zl , i tam nie ma podzialu na pelne czy doczyszczanie. No ale co komu odpowiada
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując