Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 19:05   #492
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
No prosze... u mnie o cieniach ani widu ani slychu, za to te rozswietlacz i kredki mamy juz od paru miesiecy


a powiedz, numeracja sie zmienila? i testery pewnie tez nowe macie?
no właśnie a u nas nie było. dużo się mówiło, ale zapewne czekali na otwarcie salonu [nowa galeria, wielki pęd do zakupów = nowości itp. ]

tak, numeracja zmieniona w cieniach pojedynczych i mapkach. my mamy nowe testery bo nowy salon. myślałyśmy na wyspie, że będą te same kolory to testery zostaną, ale jest mniej kolorów więc i testery też będą musiały być nowe [coś strasznie niegramatycznie ..]



martagda, wydaje mi się, że Inglot właśnie do tego dąży .. ma zamiar wejść na wyższą półkę kosmetyczną

jak jeszcze potrzebujecie jakichś informacji to piszcie, postaram sie odpowiedzieć na nurtujące pytania ale jutro albo we wtorek, teraz idę spać bo padam na twarz ..

Copykat, dokładnie ja już się nasłuchałam, ze pani jakaś kupiła sobie nasz lakier po 10 zł .. kilka lat temu .. ale co zrobić ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora