Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 12:45   #2078
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ,jestem tutaj od niedawna widze ze watek ogromnie obszerny a ja nie mam czasu(mal dziecko) zeby czytac go od dechy do dechy.Wiec tak mam na imie magda i mam 21 lat kolczyk w pepku zrobilam sobie w wieku 18 lat ,goil mi sie az 8 miesiecy!!!! leciala zniego ropa z krwia ,natepnie wyrosla mi kolo pepka taka guljak(krosta) poszlam do lekarza dostalam jakas masc za 50zl i lekarz kazal wyjac kolczyk ...oczywiscie nie wzielam tego do siebie i stwierdzilam ,ze skoro tyle juz wciepialam dla teog cudenka wycierpie jeszcze..kupilam zalecana masc ,gulajka zniknela.. p 8 miesiach pepek byl juz wygojony. Niestety w wieku 19 zaszlam w ciaze ,wiec dlugo sie nim nie nacieszylam i musialam wyjac kolczyk ,poniewaz brzuch coraz wiekszy i wiekszy ...no wiec jestem juz prawie poltora roku po ciazy i zostala mi dziura po kolczyku nie wyglada ti sympatycznie ,wiec wpadlam na pomysl zeby znowu wsadzic kolczyk...a tam wsrodku zaroslo:/ wiec trzeba przebic na nowo ...do dziewczyn znajacych sie z czego powinien byc kolczyk i co zrobic zeby ten okres gojenia trwal optymalnie najkrocej .. bede bardzo wdzieczna ...oczywiscie zabieg wykonam w salonie kosmetycznym ..zeby bylo sterylnie.
zabieg nie w salonie kosmetycznym!!! tylko i wylacznie SALON TATUAZU I PIERCINGU!!!
wszystko jest zawarte na tym watku - i po tysiackroc pisane, aby sie nie przekluwac u kosmetyczek! kolczyk z tytanu g23, pielegnowac przeklucie sola fizjologiczna i octeniseptem, to tyle w skrocie.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując