Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-26, 11:59   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?

Po 1 nie baw sie w zbawce swiata. Tj. Nie resocjalizuj charakteru faceta bo masz szal macicy na wyglad. Duzo ludzi wlasnie juz tutaj polega na starcie. Facet podoba Ci sie z wygladu, charakter w ogole odpada ale podswiadomosc karze Ci "walczyc, ulepszac".

Po 2 efekt HALO. Przewaznie kobiety maja tak ze skoro facet przystojny to pewnie.. inteligentny czuly wesoly zaradny bla bla bla. To jest przypisywnanie pozytywnych cech po wystapieniu chociaz 1 na poczatku i to jest bardzo zludne.

Po 3. Jak facet nie potrafi patrzec Tobie w oczy podczas ROZMOWY a nie mowieniu aha, ok, a zamiast tego bladzi oczami to tak naprawde ma Ciebie w pupie.

Po 4. Jezeli do tego dochodza macanki, proby pocalunku na sile, jakies dwuznaczne propozycje co do przedluzenia spotkania to facet liczy na latwy seks wywolany efektem halo.

Po 5. Jezeli facet milczy po spotkaniach, a odzywa sie wtedy kiedy chce sie spotkac i znow dazy do kontaktu fizycznego, to badz pewna ze prawdopodobnie leci na seks.

Po 6 jezeli facet po jakims czasie nie deklaruje sie ani nie wyznacza kierunku znajomosci + nie przyznaje sie do Ciebie wsrod bliskich ludzi to badz pewna ze nke traktuje tego powaznie.

Po 7 jak mowi "nie chce zwiazku" "daj mi czas" "jestem swiezo po rozstaniu" "nie potrafie sie zakochac" to radze Ci uciekac z takiej relacji bo bedziesz albo popychadlem albo plastrem po nieudanym zwiazku.

Po 8 co z tego, ze dalem teraz jakas recepte skoro i tak wiekszosc kobiet nie wezmie sobie tego do serca po prostu nie dajcie sie zmanipulowac takim facetom. To wasz swiadomy wybor i wasza "wina", ze same sie do nich pchacie a nie ich bo nie sa tacy jakbyscie chcialy aby byli

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując