Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 08:56   #151
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Oczywiście że da się zrobić Tylko najpierw rzeczywiście powinnaś ujednolicić kolor, może być ten zachwalany wellaton 12/1, może być też palette 100 bo dobrze rozjaśnia tyle że do żółtka no ale miałabyś już bazę i właściwie wtedy każdy blond już wyjdzie. Fajnie by było jakby ktoś powyciągał Ci te ciemne pasemka i najpierw je rozjaśnić. A jak już dojdziesz do w miarę jednolitego i jasnego koloru wtedy jak najbardziej możesz zrobić tym stockholmem czy czym tam byś chciała. Mogłabyś też wstawić jakieś foto, było by nam łatwiej doradzić
HEJ !! Nie wiem co się dzieje! Próbuję się dostać na forum na którym wcześniej pisałam i wyskakuje mi coś takiego "Błędny Wątek.
Jeśli mimo to uważasz, że link był prawidłowy, napisz do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynności" Nic z tego nie rozumiem !
Widzę ze tu tez jestescie ale pokazuje mi tylko 5 stron tego forum, moze coś z moim komputerem nie tak
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora