Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 17:47   #174
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dokładnie to taka farbka jak ją opisała Lola
Opisałam farbke z Palette permanent natural color odcień 100 - skandynawski blond, ale prypomniało mi sie, ze w gamie Palette deluxe tez jest odcień 100 - super jasny blond i tez rozjasnia do 6 odcieni Nie wiem, który lepszy , niestety żadnego z nich nie używałam

katedabandit- ślicznie wyszło u każdej z nas ten wellaton wychodzi troszeczke inaczaj, ale efekt na Waszych włoskach zawsze jest śliczny

bllondynaa- a chcesz mieć takie mocno popielate włosy? Bo jeśli tak, to polecam Garnier 111 idealnie ochładza kolor, ale przez pierwsze kilka myc włoski sa naprawde wyraznie popielate Bo wellaton 12/1 jest swietny, ale u niektórych osób nie wychodzi popielato tylko neutralnie (jak np. u mnie) albo tak lekko ciepło - taki jaśniutki złoty a Garnier chyba zawsze daje na włosach popiel Natomiast jesli chcesz ochłodzić żółte włosy bez farbowania, to jeszcze raz polecam niezastąpioną srebrną płukanke Delii daje śliczny, srebrzysty odcień - działa cuda na żółtych włosach
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora