Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 22:07   #3668
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, z moją też jest już lepiej, ale daleko jej do stanu, jaki bym chciała. Jak myjesz twarz olejem rycynowym, stosujesz ocm?
Za ocm miałam się zabrać, ale przyznam szczerze, nie chciało mnie się. Postanowiłam zaryzykować i umyłam twarz olejem rycynowym jakbym myła ją zwykłym żelem. Czasem dodaję kroplę olejku z drzewa herbacianego. Twarz myłam za pomocą małej gąbeczki, którą kupiłam w Rossie. Później spłukałam wodą, osuszyłam buzię za pomocą papierowego ręcznika i poszłam spać. Rano buzia była w lepszym stanie, odświeżona i ładnie nawilżona. Z wypryskami też nie mam większych problemów, o dziwo, ta metoda mnie nie zapchała.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Też słyszałam, ze ta paletka z essence jest bardzo dobra
Dziwne pytanie, ale powiedzcie: jak się ją stosuje? Tzn stosuje się ją tylko wtedy jak się 'nie ma' brwi i chce się je dorysowac czy co ?
Niekoniecznie. Jeżeli chcesz podkreślić brwi i oprawę oczu to po prostu smarujesz je specjalnym cieniem do brwi, a utrwalasz woskiem, który ujarzmia włoski oraz podkreśla ich kolor. Efekt naprawdę nieziemski, moja koleżanka od biedy stosowała zwykły matowy cień, spojrzenie miało niesamowitą głębię, a wydawałoby się, że to "tylko" brwi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora