Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korektor pod oczy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 18:45   #1448
Olmaika
Przyczajenie
 
Avatar Olmaika
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wielkie cienie pod oczami - jak zatuszować?

Cytat:
Napisane przez sunsun1 Pokaż wiadomość
Hej, ja tez problem z cieniami pod oczami Moge Ci polecic kolorowa paletke korektorow od gr- camouflage cream palette. Kazdy kolor ukrywa inna niedoskonalosc i robi to swietnie, ale tez z naturalnym efektem. Na poczatku balam sie tej paletki, bo wydawala sie nie do ogarniecia, ale kilka filmikow na yt i wszystko wiem Nakladamy pod podklad, a po nalozeniu podkladu nic nie przebija. Naprawde jest swietna i nie droga.
O, dziękuję! Z pewnością niedługo wypróbuję Ja sama ostatnio zaczęłam używać podkładu Vichy Dermablend w formie... korektora, tylko na cienie pod oczami i nie jest źle, chociaż niestety efekt tapety czasem powstaje No i cena dobiegająca do 90 zł za małą tubkę nie jest zachęcająca...

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka_93 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam swoją przygodę z nakładaniem ziemniaka rano i wieczorem na 20 minut. Zrobię zdjęcia przed i po... mam nadzieję że pomoże
Właśnie ja już jestem zniechęcona do wszystkich "naturalnych metod". bo na razie żadna nie zadziałała :/ Poza tym moje naturalne cienie są na tyle duże, że wątpię, aby jakiekolwiek rozjaśnianie pomogło choć trochę
Olmaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując