Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-03, 20:21   #1210
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ufff...... znowu mogę być z Wami. Na chwilę, niestety, bo muszę się pakować na wyjazd do Kazika ( !!!!!) , ale potrzebuję się Wam zameldować .Musi uzależnienie. Ja chyba z każdym smarowaniem cos to sobie wcieram Was, moje Kochane Plamki , głębiej i głębiej w samo serce
Wszystkie Was całuję baaaardzo i przez parę dni pomilczę, bo nie biorę lapatopa . Nie biorę, bo znam siebie, że sprawdzałabym maile , znowu czułabym, żw tylko komuś odpiszę, a moze i trochę popracuję itd. Jednym słowem trening jak z odstawianiem pieluchy - nie ma i rób do nocnika .
Denna - masz rację system wychowania w krajach skanynawskich jest genialny. A szczególnie jasne reguły, że nie wolno bić. Mnie do szału doporowadzają dyskusję, do kiedy jest klaps a od kiedy bicie. Tak, jakby dla dziecka , ktore uderza ktos, kogo ono kocha, była tu jakaś naprawdę wielką różnica. SErce je i tak będzie bolało.

Dzisiaj jest ciepło i moja twarz jakaś taka bardziej czerwona ? chyba na noc na cos rzucę bepanthen
Kamilia - to o Skandynawii to akurat nie ja pisałam) ale zgadzam sie w całej rozciągłości - uniknęlibysmy u nas wielu dramatów i tragedii, gdyby prawo regulowało postępowanie wobec dzieci w Polsce podobne jak np. w Szwecji.
A co do cosmelanu - to teraz wiem skąd te plamy - to ze "zużycia" alkoholowego wątroby - jak tu dziewczyny piszą! I po kiego grzyba ja se dawałam jakieś rury do brzucha wciskać, skoro tu na forum mi bez tego diagnoze trafna na moje bóle od razu postawiono!!!
denna jest offline Zgłoś do moderatora