Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 16:17   #3654
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Light sheer lub vectus? Hmm. Ok. Bede szukac dalej i odkladac pieniazki i was tu podczytywac

Edit:
lenis.pl/depilacja-laserowa/

Czyli musialabym wydawac okolo 500 zl co kilka tyg... no dobra. Czas zbierac pieniadze


Edit2:
A z wlasnego doswiadczenia, polecacie bardziej vectus czy light sheer?


W Poznaniu jest salon xxx, robią laserem light sheer. Każdy zabieg 199zł. Wejdź sobie na ich stronę i sprawdź. Dodatkowo gdybyś była zainteresowana zniżką to z mojego polecenia będziesz miała 20% taniej na zabiegi wykonane na pierwszej wizycie.
Zniżkę mogę zaoferować każdemu kto chce pierwszy raz skorzystać z salonu xxx. Zapraszam do kontaktu na xxx. Fajna sprawa, zawsze to coś taniej.

Nie wypowiem się między vectusem a LS, bo ja tylko na LS chodzę. Ja jestem zadowolona z efektów.


Co do wypadania włosków po zabiegu, to na różnych partiach różnie to wygląda. Bikini chyba jakoś szybciej wypadają, na nogach u mnie dłużej to trwa. Jeśli jakiś włosek rośnie nadal po zabiegu, tzn. że ominięty został. Reszta która została potraktowana laserem zaczyna pojawiać się na skórze troszkę później i zaraz potem wypada.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 16:45 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując