Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-19, 11:30   #2916
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
ekspert od dekoloryzacji warszawa

Witam
potrzebuje dobrego fryzjera który posiada duze doswiadczenie w dekoloryzacji wlosow. naturalne wlosy mam blond ale od 5 lat farbuje je palette brazowa.. wlosy po tej palette sa w kolorze ciemny braz.. wiem ze bardzo ciezko jest pozbyc sie koloru jesli tak dlugo sie uzywalo palette.. dlatego potrzeuje doswiadczonego fryzjera.. kolor jaki bym chciala uzyskac to jasny braz/ciemny blond.. moze cos w stylu Sablewskiej.. jej sie udalo z czarnych wlosow zrobic fajny jasny kolorek.. szkoda ze nie znam nazwiska jej fryzjera ktoremu sie udalo zrobic jej takie fajne jasne wloski .. w zalacznikach zalaczylam zdjecia wlosow ktorych kolor mniej wiecej chcialabym uzyskac.. na ostatnim zdjeciu jestem ja i moj obecny kolor..ile taka koloryzacja moze kosztowac. jesli wiecie kto by sie podjal takiej dekoloryzacji w warszawie prosze napiszcie nazwe salonu adres i nazwisko fryzjera. myslicie ze w ciagu jednego dnia takie cos sie uda osiagnac czy to trzeba robic w kilku wizytach ? czekam na odpowiedz pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-botox.jpg (22,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37cf6e5a00262b444d8201dc.jpg (54,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c.jpg (48,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d8_500x640.jpg (44,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tlo2.jpg (49,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-sos-400a072307.jpg (30,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc1462g.jpg (29,3 KB, 26 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując