Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-31, 14:57   #89
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

HEJKA !! UZYWALAM PROSTOWNICY FIRMY ,,ELTA,, W CENIE ZA 35 ZL. PROSTOWALA MOZE I DOBRZE ALE MOJE WLOSY SA BARDZO PODDATNE NA WILGOC I NAWET JAK WYPROSTOWALAM TO ONE I TAK SIE PODKRECALY.CO DO ZNISZCZENIA TO POPALILY SIE TROSZKE CO WIDAC BYLO PO UMYCIU WLOSKOW,MIMO TO IZ MAM Z NATURY SLOMIASTE WLOSY A NA DODATEK POD SPODEM SIE KRECA CHCE ZAKUPIC PROSTOWNICE Z PARA ALE TEZ NIE ZADROGA BO WYDAC KASE TO NIE SZTUKA, TYLKO ZEBY BYLO SIE ZADOWOLONYM . POZDRAWIAM PAPA
Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*

Szyszuniaa napisał(a):
> Witam dziewczyny. Oglaszam ranking na najlepsze prostownice do wlosow. Piszcie o tym jakich prostownic uzywacie i czy jescie z nich zadowolone A wiec mzoe ja zaczne... Sama uzywam prostownicy ceramicznej parowej Philips http://www.pr.philips.pl/show_note.php?id=53 o tej Hm....Efekt jest w moim mniemaniu jest SŁABY . Aby wlsoy byly W MIARE proste musze przeciagnac po nich prostownica conajmniej 3 razy ;/ A jesli chodzi o niszczenie wlosow to musze przyznac ze nie zauwazaylam u siebie wiekszych zmian na gorsze...wlosy sa blyszczace ale niestety nie idealnie proste Piszcie o swoich prostownicach..jakie poelcacie i w ogole Pozdrawiam !! ;*
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora