Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-08, 16:02   #4038
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Przeczytałam ostatnie kilkanaście stron postów, żeby się dowiedzieć co słychać i kogo polecacie.
Dawno tu nie zaglądałam bo nie miałam takiej potrzeby, ale to co ostatnio mi się przytrafiło... zaraz po wizycie u pani fryzjerki zajrzałam na ten wątek.

Jestem załamana bo miałam długie włosy, dość zniszone więc byłam gotowa na spore skrócenie włosów. Nie było powiedziane jak dokładnie skracamy, ale w pewnym momencie ona wzięła moje włosy z przedniej części głowy i ciachnęła je w połowie. Chyba jeszcze nigdy nie widziałam takiej przerażonej miny. Oczywiście mojej miny w lustrze!
Wtedy już wiedziałam, że będę fatalnie wyglądać. I rzeczywiście teraz mam włosy do ramion z tyłu a z przodu gdzieś tak do ust. Wyglądam conajmniej śmiesznie. Nie mam wycieniowanych włosów, mam po prostu dwa schody i przedziałek na środku. Codziennie rano próbuje kombinować jak to coś ułożyć, czym to spiąć... Mam okrągłą twarz i z tą fryzurą już całkowicie wyglądam jak piłka.

Teraz czekam żeby te włosy z przodu trochę odrosły i muszę iść do jakieś fryzjerko-wróżki, żeby naprawić to co mam na głowie...

Myślicie że Ania z Wysokiej dałaby radę coś poradzić? Mogę tam nawet na pieszo iść!
Niestety moje włosy są takie falowane i napuszone i ogólnie jeszcze nikomu nie udało się ich tak ściąć, żebym nie musiała używać prostownicy..

Udanego popołudnia
Mysle, ze to nie chodzi o to czy Ania da rade czy nie, ale o dlugosc Twoich wlosow. Niestety Ci nie dosztukuje ich. Moze lepiej by Ci je postopniowala, zeby mialo to rexe i nogi...to juz sama ona by musiala ocenic.

Po podobnej traumie mam rok w plecy, jednak juz pierwsze ciecie u Ani po 4kiesiacach dalo mi nadzieje, ze bedzie dobrze, teraz jestem po drugim i widze kolosalna roznice, trzecie bedzie ostateczne tzw.pozbycia sie nieudolnego strzyzenia Sandry fakt, ze ciagle jestem na tej samej dlugosci dolowal mnie na poczatku. Pogodzilam sie z tym, zacisnelam zeby i z perspektywy czasu nie zaluje, ze od wizyty ktora zrobila mi kiszke z wlosow, zrobilam 4mc przerwy. Jesli jestes w stanie zniesc utrate kolejny cm to idz, jesli nie, poczekaj chocia miesiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując