Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-09, 10:51   #4039
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mysle, ze to nie chodzi o to czy Ania da rade czy nie, ale o dlugosc Twoich wlosow. Niestety Ci nie dosztukuje ich. Moze lepiej by Ci je postopniowala, zeby mialo to rexe i nogi...to juz sama ona by musiala ocenic.

Po podobnej traumie mam rok w plecy, jednak juz pierwsze ciecie u Ani po 4kiesiacach dalo mi nadzieje, ze bedzie dobrze, teraz jestem po drugim i widze kolosalna roznice, trzecie bedzie ostateczne tzw.pozbycia sie nieudolnego strzyzenia Sandry fakt, ze ciagle jestem na tej samej dlugosci dolowal mnie na poczatku. Pogodzilam sie z tym, zacisnelam zeby i z perspektywy czasu nie zaluje, ze od wizyty ktora zrobila mi kiszke z wlosow, zrobilam 4mc przerwy. Jesli jestes w stanie zniesc utrate kolejny cm to idz, jesli nie, poczekaj chocia miesiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za odpowiedź.

Masz rację, że niestety nikt mi włosów nie doklei... niestety.

A nie widzę siebie jeszcze w krótszych włosach, szczególnie grzywka odpada.... te jakoś spinam z boku wsuwką albo za ucho daję (chociaż są za krótkie i wyłażą grr..).

Na razie poczekam do końca marca. Mam nadzieję że szybko mi włosy rosną. Wcześniej nie zwracałam na to szczególnej uwagi...

Słonecznej niedzieli życzę
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując