Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 03:39   #13
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
No - zakładać nie ma komu wątków, to jak będę na porodówce jest zakaz rodzenia!
megi dobra kobieto, super że założyłaś wątek, następnym razem ja już założę, bo będę miała w końcu nowego kompa
choć inne dziewczyny powinny lanie dostać


Mokka
- aaaaaaaaaaaaaaaaa ciśnij, dziołchaaa ciśnij!!! idealne rozpoczęcie wątku :d

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Jutro tzn dziś wychodzimy! Nie zdążę na pogrzeb dziadka.. Zresztą i tak bym nie dała rady ustac

Jaja są z karmieniem bo duży chłop o mi go dolarmialy i teraz nie chce ssac piersi. Wczoraj cały dzień wlaczylam i jak narazie je mleko ale nie wiem ile tak pociagne.. Przez ten poród i śmierć dziadka jestem wykończona psychicznie i tylko marze żeby wejść do domu i porządnie się wfyplakac.
A maly potrafi jeść 5 godzin z ciągłym krzykiem i spał 10 minut więc masakra, albo trochę się nauczy i będzie coraz lepiej albo rezygnuje bo chce się cieszyć z mojego cudu a nie popaść w depresję.

Najgorsze że dalej nie mam neta w domu więc was nie nadrobie
kochana współczuję bardzo śmierci dziadka, trzymaj się jakość

super, że wychodzicie do domu
a co do karmienia to walcz, ja też miałam załamanie i znowu jest lepiej, bardzo mi zależy na karmieniu piersią


Liwka - mi na zapalenie pomół tylko kefir. Dajesz zimny kefir na ligninę i przykładasz, do tego paracetamol.



Michaś spał ponad 7 godz, musiałam go wybudzać, by zmienić pampersa i nakarmić, co właśnie robię
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz

Edytowane przez strippi
Czas edycji: 2013-03-22 o 03:42
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując