Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-23, 18:34   #1476
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Postanowiłam kupić swój pierwszy podkład mineralny, padło na AM w wersji matującej, bo i opinie dobre i cena nie zabija Zaczęłam sprawdzać kolory i mam kompletny mętlik w głowie, na każdych swatchach wyglądają zupełnie inaczej. Planuję zamówić próbki, ale teraz nie wiem nawet, czy wybierać spośród light czy fair Przestudiowałam ten wątek, ale Wy wszystkie jesteście bladolice w porównaniu ze mną

Jestem naturalną blondynką, mam typowo słowiańską, ciepłą karnację, opalam się łatwo na złoto-brązowo (+pod wpływem słońca wychodzą mi piegi ) Do tej pory używałam Rimmel Match Perfection 200 soft beige, (lasting finish i wake me up o tym samym nr były za ciemne i zbyt pomarańczowe), niezły był też Maybelline Affinitone 14 creamy beige. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że najlepsze będą odcienie golden, ale trochę wystraszyła mnie informacja, że przebija przez nie zieleń Czy mogłybyście mi doradzić, które kolory (max. 3-4) zamówić na próbę?
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora