Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 12:53   #1794
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Odpisałam ci na ten post długą odpowiedź, a teraz widzę, że jej nie ma... ;_;

Jestem intensywną zimą i nie mam żadnej szminki Rimmela. Moja ulubiona szminka obecnie to gloss tint Maybelline w odcieniu Endless Ruby. Ale ogólnie dla każdego typu jest lista szminek (niektóre są polecane dla dwóch typów), a najlepsze odcienie zależą od kilku czynników, jak ogólny poziom pigmentacji, poziom kontrastu czy poziom chłodu/ciepła (w zakresie typu). Część intensywnych zim woli szminki raczej w odcieniu fuksji, część czerwienie. Ja należę do tej drugiej grupy i zdecydowanie czerwienie oraz ciemny róż wpadający w fiolet są dla mnie lepsze niż jasny lub intensywny róż. Tzn. dają bardziej naturalny efekt.

-
.
No nie, ale pech z tym postem.
Ja też zdecydowanie należę do tych, które lepiej (naturalniej) wyglądają w czerwieniach. Lecę z tymi listami dla BW, ostatnio kupiłam MAC chatterbox i MAC lovelorn. Nie podobam się sobie w chatterbox, wygląda to trochę tandetnie, na pewno nie naturalnie (chyba, że pomaluje się bardzo delikatnie tą pomadką, na krem nivea np.). Zdziwiło mnie to trochę, ale pomyślałam, że dużo zależy od mojej obecnej dosyć silnej opalenizny i może zimą będzie lepiej. Z kolei MAC lustering jest niezmiennie ok (i zimą i latem), ale najlepsze jest MAC hot tahiti, on hold.. a to w sumie nie są czerwienie wskazywane intensywnym zimom.

A co myślisz o tym systemie 4x4? Trafiłam ostatnio na toned winter i zaczęłam się zastanawiać (ciemna karnacja, mniej "odróżniające się" oczy od reszty, niższy poziom kontrastu), ale te kolory wydaje mi się zbyt zgaszone dla mnie a poziom kontrastu widzę w sobie jednak większy i mam "czystsze" oczy niż Panie ze zdjęcia. W ogóle ten podział nie jest trochę bezsensowny i uproszczony?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora