Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-23, 23:14   #2149
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam ogromną ochotę na odżywkę przed myciem Burt's Bees, skoro Promolcia i Sicilia tak chwalą. Jeszcze nie używałam tego typu odżywek, tzn używałam odżywek i olejów przed myciem, ale zwykłych, a ta jest typowo przeznaczona do takiego użycia.
Kusi mnie też coś do ciała z Vianek, poza tym mam tyle chciejstw jeszcze z zeszłego roku, że niebawem planuję porządne zakupy, zwłaszcza produktów do ciała.
Tak w ogóle, to sporo mi się schudło i chciałabym coś konkretnego na ujędrnienie, niestety mieszanki olejowe mnie nie do końca satysfakcjonują, szukam czegoś z konkretnymi substancjami aktywnymi, co naprawdę działa. Czaję się cały czas na Phytorelax, a jeśli nie, to nie mam nic na oku, poza profesjonalnymi balsamami nienaturalnymi.

To serum z tk to bardziej jak krem, wydaje się tłuściutkie.
ja jej nie mam, ale bardzo, bardzo, bardzo chciałabym mieć

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54362311]U mnie nie działał w ogóle

Balsam do ust Eos spf15 http://evolutionofsmooth.com/lemon-d...-lip-balm.html super się sprawdza u mnie w te mrozy- łagodzi wysuszenie i nie dopuszcza do pogorszenia stanu, chociaż nie używam go regularnie [/QUOTE]
gdzie Ty to kupiłaś? słodko wygląda

uprzejmie donoszę, że w końcu otworzyłam serum zatik z granatem i jest boskie leciutkie, ale pięknie nawilża, idealne dla problematycznych cer - nie oblepia, nie wchodzi w pory, chyba nawet wygładza, no cudeńko szkoda, że tylko 3 flaszki kupiłam
Beets tak ciągle chwali, że mam ochotę na więcej

z balsamów wygładzających do ciała używałam ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-46-b...jacy-cellulit/ i coś tam nawet pozytywnego robił ze skórą, ale przy regularnym stosowaniu brzuch/pośladki/uda wystarcza na 2 tyg

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2016-01-23 o 23:22
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora