Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyładnieć- proszę o porady :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-26, 00:43   #6
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Mam pewne cele które chce zreazlizować (urodowe) jednak jest mi do tego potrzebna kasa kt8óra jak narazie zbieram. W styczniu mam zamiar iść na zbieg który poprawi kondycję moich włosów oraz kupić tabletki które podobno przyśpieszają porost i wzmacniają włosy. Również chce sobie zafundować zabieg sztucznych rzęs 1:1. Myślę że takie rzęsy które są zrobione profesjonalnie potrafią dodać dużo do urody pod warunkiem że wyglądają naturalnie a nie jak miotła.
Na włosy używałam ampułek z rzepą z Joanny. Nie zwróciłam uwagi na to, czy włosy rosły po tym szybciej, czy nie, ale na pewno rosło ich dużo więcej, a i kondycja była nieco lepsza. Pochłania to więcej czasu, niż zjedzenie tabletki, ale wolałam to, niż łykanie dodatkowych tabletek.

Na rzęsy używałam kiedyś serum z bimatoprostem. U mnie zdziałało cuda, ale koleżanki straszyły możliwymi efektami ubocznymi, chociaż żadna z nich osobiście ich nie doświadczyła. Efekt zdecydowanie nie przypominał miotły, ale niektórzy od razu widzieli, że coś zrobiłam z rzęsami, bo naturalnych jeszcze nie widzieli w tej długości.

Jeśli będziesz przedłużać rzęsy u kosmetyczki, to przede wszystkim poszukaj dobrej kosmetyczki i dokładnie przyjrzyj się wykonanym przez nią rzęsom. Moim zdaniem ładne, zadbane, długie i gęste rzęsy dodają kobiecie niesamowicie dużo uroku, ale już nawet lekko przesadzone rzęsy wyglądają po prostu śmiesznie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując