Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 12:04   #3282
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Yatamanka moje corki wlasnie tak mi wyzeraja to co pachnace z lazienki... notorycznie late kallosa

Jednak nie sadze zeby sie te moje wlosiska komus przydaly. Na zdjciach wyszly mi ciemniej.... Pasma mam prawie platynowe a to od glowy jest w kolorze stockholmu z loreala. Gdyby nie to barwienie pasemek na niebiesko potrzymalabym dluzej a tak sie balam ze mi to nie zejdzie.
Na zdjeciu moja grzywka, sory ale mam dosc krecone wlosy a po farbie to zwykle takie podprostowane

Bardzo sie blyszcza az ciezko zdjecie zrobic...
Dziękuje Ci bardzo za fotki.Ale tak jak myślałam odrost wzięło by mi tragicznie.A ja jestem na tym punkcie po prostu chora.Dzieki jeszcze raz.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym brala Tondeo bo Babyliss podobno awaryjna. Chociaz z drugiej strony mialam kiedys babylissa 5 lat i nic sie z nia nie dzialo. Wiesz co, tyle naczytałam sie forum o prostownicach swego czasu ze zawsze jesli chodzi o to mam metlik w głowie

Blond bunny wiem ze jest taki watek (jesli tam sie udzielasz daj znac proszę) ale wiele z nas teraz obcielo wlosy i zapuszcza intensywnie. Moze moglabys cos polecić na przyspieszenie porostu wlosow?
Nasz watek o blondaskach ma w tytule (offtowpowo) wiec mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za to pytanie.
Ja kiedyś uzywalam wielu produktow na porost i rzeczywiście dawało to efekty ale chciałabym sie ograniczyc do jakiegoś pewniaka, moze Ty blond bunny cos polecisz?
Ja tez teraz skrupulatnie się przyłożyłam do zapuszczania włosów i nawet zakupiłam alpecin c1 dla mężczyzn.Trochę robi mi suche włosy i nawet takie tępe jak są mokre ale jak już wysuszę to to znika.No i jak się da odżywkę to zapach facetów tez znika.Zobaczymy co będzie ,bo używam dopiero drugi tydzień.Ale tez jestem ciekawa odpowiedzi blond bunny.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora