Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - znowu farba
Wątek: znowu farba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-07, 09:39   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: znowu farba

A ja tez w to nigdy nie wierzyłam, ale:
1. rok temu w wakacje miałam farbowane wloski na wesele kolezanki dokładnie w 2 dniu okresu i... farba z glowy schodzila mi niemiłosiernie przy kazdym myciu... efekt byl taki (wloski byly farbowane tydzien przed weselem), ze na wesele nie mialam nowego kolorku na czuprynce ale wtedy nie myslalam, ze to przez okres, sądzilam, ze moze farby Wella po prostu nie chwytają moich wloskow
ale...
2. w tym roku tez mialam u fryzjera farbowane wloski podczas okresu (tym razem swietnie trzymającymi sie na moich wloskach farbami L'oreala) i .... po kilku myciach kolor splowial i zniknal Po 2 tygodniach znow poszlam do fryzjera, nalozyłam ten sam kolor i trzymał mi sie swietnie pol roku (az nie zachcialo mi sie kolejnej zmiany ).

Takze...ja nigdy nie slyszałam, ze nie wolno farbowac wloskow w czasie okresu, no...ale...

P.S.Ale slyszalam, ze nie nalzey robic trwalej w czasie okresu, bo skret sie nie uda, i kilka razy bedac u fryzjera slyszalam jak fryzjerka pytała sie dziewczyn robiacych trwała czy czasami nie mają teraz miesiaczki...

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-01-07 o 09:39 Powód: literowki:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując