Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 09:59   #3114
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Moja ciocia ma problem ze swoją córką, poszła teraz do pierwszej klasy. Wcześniej złota dziewczynka , wiadomo jakies humorki czasami. A teraz zaczęła jej pyskować , na wszystko jest odpowiedź NIE , powiedziała mi że nawet ma wrażnie że robi to czasami specjalnie żeby ja zabolało..no i chyba małej się to udaje bo mama jest bezsilna, chciała najpierw z kimś porozmawiać ale nie ma z kim...
musi przetrzymać, inaczej się nie da
dziewczyna po prostu testuje na co może sobie pozwolić
a jeśli jej się wydaje, że specjalnie to tym bardziej nie może dać po sobie poznać że boli
dzieciaki sa mistrzami manipulacji
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie ma się co przejmować, taki wiek po prostu. Trzeba rozmawiać, utrzymywać kontakt ciągły i zrozumieć. Przypomnieć sobie siebie w tym wieku. Nic na siłę. I tyle.
A moja się po prostu spóźniła mocno do domu tzn. o 22.00 jej jeszcze nie było, a my wychodziliśmy na imprezę i czekaliśmy na nią
Domi ja to muszę do Ciebie na naukę i terapię, masz duży dystans do tych spraw podziwiam

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ojej, to źle Zdrówka dla dzieciaczków No i Ty też się trzymaj zdrowo, bo to łatwo się zarazić

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------



Duże fale są fajne
ech, no mnie raz lepiej raz gorzej, Ginjal sobie kupiłam bo się boję o nerki i pecherz - widzę niepokojące symptomy

lubię dźwięk wody bijącej o brzeg

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Zdrowka chorowitkom

Dominiko prze Ciebie kliknelam na probki LaurEssow

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość

Oni mi powinni płacić za reklamę A co wzięłaś?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora