Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana dla młodej mamuśki potrzebna od zaraz !!!pomożecie ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-18, 08:12   #67
gabimum
Raczkowanie
 
Avatar gabimum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnik/k Lublina
Wiadomości: 61
GG do gabimum
Witajcie)
ale zawrzało) hihi
ja walczę z nadwagą troszke leniwie ale 10 kg udało sie zostawić w tylejeszcze z 6 i bastachoc tyle teraz pysznosci ze porzucilam diete narazie jestem grubokoścista i nie będe nigdy szczupła...to wiem napewno wszyscy w rodzinie są grubaskami ....ja nie będe!!
nie mam zamiaru tracic calego zycia goniąc ideał ciała który zwyczajnie nie istnieje szkoda zdrowia, nerwów i wysiłkumój maż lubi mnie w każdej postaci hihi teraz mu sie podobam nie podobaja mu sie kobiety szczupłe, on woli zeby miec troszke ciałka

z makijażem a raczej z kreską wychodzi różnie..ale rozcieram dodaje cień i tragedii nie ma...musze zakupic zielona i fioletową kredkędzięki za podpowiedz
kolor włosów troszke zmieniłam- nie mam zamiaru chodzic co miesiąc do fryzjera i malować 65zła ten kolor szybko mi sie zmywał...z tym jest lepiej i chyba przy nim zostanę - fajnie sie trzyma..
a jak wygląda ??? to już musicie ocenić
teraz moim problemem jest przykrycie naczynek czymś co by sie pózniej nie świeciło.... zresztą same zobaczcie!!

Miłego Dnia

słyszalam to często ale częściej że do Kai Paschalskiej jestem podobna hihi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SSC0814.jpg (35,9 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0815.jpg (42,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0818.jpg (43,6 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0819.jpg (46,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0823.jpg (34,7 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0824.jpg (31,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0835.jpg (41,2 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _SSC0833.jpg (39,4 KB, 350 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-30 o 13:40 Powód: post pod postem
gabimum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując