Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-16, 19:58   #2113
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A teraz moje
znów nuda, bo jedno i to samo
róż w świetle dziennym, jest też w sztucznym i wygląda bardziej różowo, z pękaczem najlepiej
i przepraszam za wstrętne skórki, ale zdjęcia z pękaczem w pracy robione i mimo, że kremuję ręce co jakiś czas to i tak kiepsko wyglądają
jasne mi się podobają najbardziej
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Pilar hehe medzikowe zaraz właśnie będę malować tylko nie wiem którym lakierem
wylosuj może albo zapytaj kogoś,kto się nie zna, ja tak robię jak nie mogę się zdecydować na lakier, pytam jakiejś koleżanki ignorantki
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ruda jestes piękna! Nie ma co rezygnowac z malych ludzkich przyjemności Slodycze są supeeer
zawsze to mówię , w życiu jest tak mało przyjemności,że nie można sobie odbierać tych nielicznych(słodycze np)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zatem najpierw długa kąpiel/wymoczenie dłoni, ale takie żeby się palce pomarszczyły.
Potem - peeling. Peeling do stóp. A konkretnie z biedronki - ten żółty. Używanie go do stóp mija się u mnie z celem, bo nic nie robi. Ale 15 minut wcierania go w dłonie i jest boosko (z uwzględnieniem zwłaszcza skórek i okolic paznokci ma się rozumieć).

To jednak nie do końca zlikwidowało problem poobgryzanych skórek przy wolnych brzegach paznokci, zatem te miejsca potraktowałam (ostrożnie, ale dość intensywnie) pumeksem.

I na koniec dużooo kremu i ręce jak nowe.

Jeszcze mały szczegół - do peelingu warto dodać trochę kremu do rąk. Wolniej wysycha i od razu nawilża.

Zaraz spróbuję jakoś zrobić zdjęcia. Szkoda, że nie mam "przed"
ładne masz skórki spróbuję to kiedyś,bo ja mam paskudne (ale jest coraz lepiej )
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora