Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-12, 19:30   #1
mejbi_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Arrow

Jaki podkład dla...?


Przyznam się szczerze, że raczej nie używam kosmetyków do makijażu, zwłaszcza tak ciężkich jak podkład, ale chyba muszę zacząć.
A... że jestem cała zielona w tych sprawach i nie odróżniam pudru od podkładu, nie wiem też, czym różni się podkład od korektora, dlatego właśnie zwracam się z prośbą o pomoc do Was, bardziej doświadczonych koleżanek
Mam dosyć dziwne przebarwienia na twarzy, mniej więcej na linii "nos-usta" oraz pod ustami mam takie plamy jakby żółto-pomarańczowe. Wszystkie badania mam w normie, więc wychodzi na to, że jest to "jedynie" problem natury kosmetycznej.
Jest o jednak problem dość uciążliwy, dlatego chciałabym to jakoś ukryć. Ale, jak już wspomniałam wcześniej, kompletnie się na tym nie znam, dlatego pytam Was, jaki podkład wybrać najlepiej?
Jakiej firmy?
Oczywiście, chciałabym żeby podkład był jak najlepszy, żeby nie zrobiła mi się pomarańczowa twarz , ale chciałabym też, żeby był w miarę niedrogi...
Dodam też, że mam strasznie bladą twarz, dlatego chciałabym też, żeby podkład dodał mi trochę zdrowszego kolorytu i rozświetlił mi twarz. Wiem, że wymagania mam spore, ale może któraś z Was zna jakiś idealny patent?
mejbi_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując