Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kreacja Wizerunku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 12:02   #1
anja_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 111
GG do anja_23
Dziewczyny, czy są wśród Was może jakieś specjalistki od kreowania wizerunku. Chodzi mi o dokładnie o dobranie odpowiedniej fryzury i koloru włosów, jak także odpowiedniego makijażu. Myślę także nad dobraniem odpowiednich ubrań, ale to już nie jest aż tak bardzo istotne , jak te dwie pierwsze sprawy. Mam nadzieję na Wasz odzew, ponieważ już nie mogę patrzeć w lustro widząc tą szarą , przygaszoną dziewczynę.Bardzo się zaniedbałam siedząc w domu z dzieckiem i chciałabym to naprawić.
Pozdrawiam

1. Jak się opalasz - szybko,najpierw mi skóra czerwienieję a potem wieczorkiem nabiera złotawo-brązowego koloru.

2. Kolor oczu - oczy mam piwne ,ale także troszkę zielone. Brwi i rzęsy raczej ciemne

3. Piegi - nie mam

4. Cera -ciężko mi samej okreslić odcień, wydaję mi się że złotawy, a gdy się czerwienię to na czerowno j

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond

6. Kolor ust wydaję mi się że rózowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie odnalazłam takiego koloru


Nie potrafię sama odpowiedzieć , jestem niezdecydowna. Dlatego chcę zasięgnąć Waszej porady, przy doborze makijażu, fryzury i koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040077.JPG (54,3 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040079.JPG (62,6 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-10 o 15:07
anja_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując