Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-14, 07:20   #1415
lolobon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja tez mam podobny problem Mialam juz polowe wlosow swoich.Naturalne mam ciemny blond.Ta druga polowa to byl taki jasny kolor gdzie niegdzie miedziany."Chomikowalam wlosy w srodku" tzn na wierzchu mialam pasemka pomalowane a w srodku odrastaly mi moje bo chcialam wrocic do naturalnego.Wygladalo to dosyc dobrze.Tylko zle sie czulam z jednym bokiem ktory widac ze byl troche ciemniejszy do ucha.I tak wlasnie cos mnie podkusilo i zrobilam jasne i ciemne pasemka;/do tego w domu;/ to nawt nie wyglada na pasemka..tylko jakbym pomalowala wlosy;/ w ogole nie wiem czemu to zrobilam mialam juz tyle swoich:/ po wakacjach mialabym naturalne;( jestem poprostu zalamana..ciagle placze i niechce mi sie zyc w ogole nie wychodze z domu.Jak ktos przychodzi do mnie to karze mowic ze mnie nie ma;(Poprostu odcielam sie od swiata.Probowalam zmyc to szamponem przeciwlupiezowym.Z 2 razy umylam.Ciemny troszeczke sie zmyl ale jasny cyba nie da rady Dodam ze jasne zrobilam Garnierem superjasny popielaty blond a ciemne sedni braz z Welli.Jak myslicie nie uda mi sie zmyc tego swinstwa prawda??
lolobon jest offline Zgłoś do moderatora