Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-19, 22:05   #2388
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No i w tym momencie czuję się całkowicie skuszona Zielarski mam pod nosem, i widziałam tam ten szampon.
Warto, bo jakby Ci jednak nie pasował, to go mogę odkupić od Ciebie

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ing_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę poczytałam na waszym forum o kosmetykach naturalnych, ale niestety nie znam się tak dobrze jak wy Potrzebuję porady w doborze dobrego kremu i podkładu z jak najlepszym składem, które przede wszystkim nie zapychają. Mam cerę przetłuszczającą się z rozszerzonymi porami, skłonną do wszelkich wyprysków i łatwo się zapycha. Mam 22 lata. Jesli mozecie mi cos polecić, będę wdzięczna
Ing witaj, niestety należysz do grona osób z kapryśną skórą i tak naprawdę niewiele kremów możemy takiej cerze polecić z czystym sumieniem sama mam podobną cerę i co mnie uratowało to unikanie olejów i emulgatorów, co można tłumaczyć po prostu, jako unikanie kremów Za to mogę polecić żel aloesowy Equilibra, sok z granata, serum Nu fountain, serum Quenching Phenome, Lotion rose dew AnneMarie Borlind jako podstawowe nawilżacze, które się u mnie sprawdziły
Korah jest offline Zgłoś do moderatora