Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-14, 12:19   #1205
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez anniemay Pokaż wiadomość
Tylko lekko wypolerowałam, żeby było gładkie i o nic nie zahaczyło, ale tak to nic. Poczekałam, aż odrośnie paznokieć i w końcu to spiłowałam
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja bym pomimo wszystko trochę skróciła, gdyż przy tej długości mogą się w dalszym ciągu wyginać a te miejsca są już widocznie mocno osłabione. Lepiej zapobiec aby nie popękały tak na mięsku

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Miewam takie, paznokieć się zagiął i pękła tylko wierzchnia warstwa. Jam mam możliwość to spiłowuję albo poleruję z wierzchu i czekam aż odrośnie i odpadnie. Bo odpada w tym miejscu zazwyczaj potem. Jak jest już na wolnym brzegu to byle "uraz" i to mi pęka na wylot.
Dziękuję dziewczyny, dzięki Wam się zmotywowałam i w końcu je spiłowałam, teraz są troszkę krótkie, ale wolę takie, niż jakby miały się połamać
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zrobiłam co mogłam, czyli, biorąc pod uwagę moje zdolności, niewiele
Zasłońcie sobie prawą część zdjęcia, żeby nie widzieć odbicia światła z okna na buteleczce - ciemniejsza strona buteleczki to najbliższy rzeczywistości kolor lakieru, jaki udało mi się wyciągnąć :x
Świetny jest
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora