Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 11:26   #290
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja w wrzesniu mam urodziny i planuje zamowienie u Chrimaluxe
Chcce ten cien 33 i 37 plus pare probeczek. Chyba jednak zielony korektor znow od Chrimaluxe wezme, a nie z LL jak chcialam wczesniej plus chcialam probke rozu 04 ( bo to ma byc wlasnie brudny matowy roz -altrosa) i w takim razie jeszcze ta 11 wsadze. Z 12-tka narazie dam sobie spokoj. trzeba zmniejszyc ilosc brazerow jakie sie uzbieraly i chyba tez jeden albo dwa odloze i pojda w swiat jak je ktos zechce. Moze znow sie do matujacego pudru przyssam. na poczatku mojej przygody z mineralami, nie bylam przekonana, lepiej sie puder jedwabny u mnie sprawdzal i juz drugie opakowanie mam, albo trzecie? sama rachube stracilam
to ja mam teraz minerałów tyle, że starczy mnie, moim potencjalnym dzieciom i ich wnukom chyba... bo nawet malując siebie, mamę i klientki codziennie - nie jestem w stanie tego tak szybko wykorzystać.

a to tak jest, chcę kupić jedną rzecz, a tam robią promocję na darmową dostawę, więc biorę coś w cenie dostawy, bo już nie jest mi tak żal, a do tego jeszcze coś, bo trzy rzeczy lepsze niż dwie...

poza tym próbki są zawsze spoko, bo ja z próbkami wyjeżdżam, bo mniej miejsca zajmują albo idę do przyjaciółki, dobieram jej podkład czy cokolwiek. a że ma ciemniejszą karnację ode mnie to zawsze te ciemniejsze odcienie u niej zostaną wykorzystane. a u mnie by leżały, bo klientki najczęściej delikatnie ciemniejsze ode mnie albo porcelanowe

już nawet nie chcę liczyć ile mam próbek minerałów, bo jest tego trochę... choć wolę te w mini słoiczkach niż te w strunowych torebkach. łatwiej się ze słoiczków nabiera kosmetyk i ładniej wygląda. estetyczniej.


a z cienia chrimaluxe 33 powinnaś być zadowolona. typowy "skórzasty", delikatny cień, z dobrą pigmentacją i świetnie się rozprowadza.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując