Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 19:06   #166
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A próbowałaś podkładu Bell Anti Age? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12764 Jest naprawdę fajny, mam go i jestem z niego bardzo zadowolona Muszę mu w końcu wysmarować recenzję
Próbowałam Kupiłam go a potem sprzedałam na allegro...miałam odcień 02 "jasny naturalny". Pamiętam, że świetnie się nakładał, miał fajną konsystencję ale po 3 minutach dawał strasznie matowy efekt na mojej twarzy.i to mi się nie podobało..
A może ja za dużo wymagam?
Ale przyznam szczerze że podkład to dla mnie naprawdę ważny kosmetyk i... muszę znaleźć swój ideał.

Może napiszę czego miałam okazję użyć w w ostatnim czasie:
1.Sephora - podkład nawilżający odcień R20 (kolor super, miał okropny zapach a końcowy efekt na twarzy średni)

2.Dior - Pure Light - odcień 100 - strasznie wodnisty, efekt bardzo krótkotrwały

3.Guerlain - Fleur de Teint - odcień 520 (trochę za żółty). Może i z tego podkładu coś by było ale niestety wybór kolorów w Sephorach jest żaden!

4.Sisley - Phyto Hydra Tant - beige1 - kleisty, czułam jakbym miała gumę na twarzy. Efekt też średni

5. Soraya - Make up sceniczny - zdecydowanie zbyt matowy efekt którego ja nie chce.

6.AA - Podkład Rozświetlający - Mój faworyt. Kupię go ale dopiero jak się troszkę opalę bo najjaśniejszy odcień jest dla mnie zbyt ciemny, niemniej jednak podkład jest świetny.

7.Vichy Aera teint - odc 23 Clair Ivory - zarówno ten kolor jak i wszystkie pozostałe wpadają w róż, co go dyskwalifikuje,

8.Dior- Eclat Satin - odcień 200 - kolor za różowy i za ciemny, ale myślę żę mogłabym się nim poważnie zaiteresować gdybym wypróbowała kolor 100 (o ile okazałby się dobry) Efekt prawie jak z Photoshopa, jeden minus- okropny wprost nie do wytrzymania zapach.

9.Estee Lauder - Double Wear - kolor 39 - dobry ale wygądałam na tak zmęczoną po nim ze az strach. Tapeta i zmeczona szara twarz...

10. Max Factor Age Renew - odcień 40 Creamy Ivory - za jasny, podkład sie jakoś nierównomiernie rozkładał. Efekt poniżej oczekiwanej...

11. Kolastyna Satin Make up - kolor "Jasny beż" - tapeta, mat (czyli moi wrogowie)


Ugh.....
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując