Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-08, 22:01   #10
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.)

Pomóżcie, bo już mi się skończyły pomysły. Zbliża sie nasza druga rocznica odkąd zaczęliśmy się spotykać no i chciałabym sprezentować mu coś fajnego, nietuzinkowego. Może napiszę co już ode mnie dostał:
-swetry(bo potrzebował)
-perfumy(już nie wie czym się psikać)
-zrobiłam fajną kolację (z winem )
-śliczny album z dwoma wiszącymi serduchami na okładce, w którym umieściłam nasze zdjęcia, ale trochę zmodyfikowane, żeby było ciekawiej, np. czarno-białe albo z jakąś wstawką
-oczywiście go zaobrączkowałam
-zrobiłam sobie mini sesję u fotografa i Mu podarowałam zdjęcie
No i to by było na tyle. Już naprawde nie wiem co wymyślić. Dla faceta ciężko coś wybrać. Oni nic nie potrzebują!! Trochę mydła, trochę żelu, jakiś perfum, parę ciuszków i maszynka do golenia...
Właśnie mi się przypomniało, że chciał elektryczną maszynke do golenia, ale to jest taki praktyczny, mało romantyczny prezent. Chyba nie nadaje się na rocznicę. Zawsze mogę mu kupić kolejny sweter Napiszcie , proszę co Wy dajecie swoim mężczyznom. Może podsuniecie mi jakiś pomysł...
BUZIACZKI
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora