Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pogodzic prace i studia dzienne?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-13, 21:37   #4
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: pogodzic prace i studia dzienne?????

Cytat:
Napisane przez Nefretete1001
Dziewczyny mam ogromny problem znalazłam wspaniałą prace jako ekspedientka w sklepie ale mam mały problem, poniewaz od pażdziernika zaczynaja sie studia. Aja jestem studentka 3 roku i nie wiem czy sobie poradzę. Chodzi o to czy mozna pogodzicm studia dzienne z praca na stałę. Zależy mi na waszych opinich i doswiadczeniach w tej sprawie wiem tez że zawsze moge sie dogadać z szefem na temat opuszczania kilku godzin w dniu ale jestem ciekawa czy da sie to wszystko pogodzic bede wdzięczna za wszystkie informacje
Na cały etat nie ma szans..3 rok z reguły jest najbardziej obłozony( chyba, ze to 3letnie studia to wtedy nie) zajeciami
Nawet jesli uda Ci sie wziac IOS to bedzie ciezko - kiedys na tej uczelni trzeba byc no i czasem trzeba sie pouczyc. I nie wszyscy prowadzacy ida na reke, dla niektorych indywidulany tok studiow to kaprys i kaza byc na wszystkich cw..
Pracowałam od poczatku 3. roku, na poł etatu w firmie szkoleniowej, było srednio jesli o wyrabianie sie chodzi, ale dałam rade
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując