Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-12, 21:31   #4317
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Fergie Pisałaś o Iconiku że polecasz...ja bym chciała ale Black Out bo podobno jest najlepszy i chce zakupić. Używałaś może??? Miałam Dior show i kompletna klapa , ale kupiłam na lotnisku więc może był stary, a teraz byłam zakochana w YSL , no magia na rzęsach ale wysycha po półtora miesiąca....
Od siebie dodam,ze kazda szczoteczke tuszu myje 2/3 razy w tygodniu w cieplej wodzie z mydlem,przedluza to trwalosc tuszu zdecydowanie i wielbie YSL Faux Cils ktory moge miec kilka m-cy choc nie trzymam tuszu dluzej niz 3/4 m-ce gora.
W moim przypadku to troche marnotrwastwo bo po czern siegam sporadycznie,kocham kolory na rzesach-szczegolnie fiolety,odcienie niebieskiego i prawdziwe brazy.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm
to jest na prawde przesada na tym plotkowym jak ktos wyjedzie na urlop, ba-na weekend, to potem niemozliwym jest to nadrobić. I co gorsza, jakoś później trudno jest się wbić spowrotem.... pewnie dlatego dużo osób ostatnio sie tu już nie pojawia
Swiete slowa
Mam dostep do netu codziennie ale niemozliwoscia jest to aby byc ze wszystkim na biezaco zreszta juz nawet sie nie staram bo gine w gąszczu nowych tematow i produkujacych sie postow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora