Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 13:55   #2914
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Bardzo proszę o analizę tego podkładu
Miracle Touch Max Factor Liquid Illusion Foundation

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua, Tridecyl Neopentanoate, Titanium Dioxide, Mica, Butylene Glycol, Niacinamide, Talc, Acetyl Glucosamine, Silica, Candelilla Cera, Ozokerite, PEG-9 Polydimethysiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Camellia Sinensis, Glycerin, Allantoin, Dimethicone/Methicone Copolymer, Zinc Oxide, Hydroxyapatite, Aluminium Hydroxide, Methicone, Disodium EDTA, PEG/PPG- 18/18 Dimethicone, Benzyl Alcohol, Sodium Acetate, Propylparaben, Methyparaben, (+/- CI 77492, CI 77491, CI 77499)

Znalazłam o nim taką opinię:
Cytat:
Podklad jest ciekawy,lekki ale zarazem dobre wlsciwosci kryjace-na wyroznienie zasluguja skladniki,ktore oznaczylam na zielono ktore maja wlasciwosci pielegnujace.
Czy pozapycha?trudno ocenic chyba,ze masz cere sklonna do zapychania i wiesz czego szukac bo inaczej to rosyjska ruletka.
Korah, bardzo mnie interesuję czy ten podkład będzie matujący? Nie wiem, które składniki są za to odpowiedzialne? I ponawiam pytanie o zapychanie, jak sądzisz?

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:56
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora