Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - terminacja ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-22, 11:29   #13
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: terminacja ciazy

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
jeszcze raz wam wszystkim dziekuje, ale........
prosze nie odbiezcie tego zle... nie wspolczujcie mi ja sie pogodzilam ze smiecia... jezeli mozna to tak nazwac
ucze sie zyc dalej, usmiecham sie do slonca, wypatruje swego aniolka w chmurach i wiem ze moj synek byl szczegolny skoro Bog go tak szybko zabral...
nauczylo mnie to pokory, i zycia dniem dzisiejszym...
nie jest trudne dziekowac za dobre rzeczy ktore nas spotykaja... ale sprobujcie podziekowac za smutki problemy smierc i strate.... czasami wbrew sobie samej ale dziekuje....i za dobro i za zlo..
teraz wiem ze jezeli chcemy rosmieszyc Boga wystarczy powiedziec mu o swoich planach....
ja juz nie snuje planow...ale marze i wierze ze bede szczesliwa..

ten watek powstal dla kobiet ktore nie maja swojego miejsca w sieci...ktore czuja sie osamotnione w tym wszystkim....
Straciłam poprzednią ciążę w 12 tygodniu. W obecjnej ciazy przezyłam koszmarne chwile ok 20 tygodnia - z powodu toksoplazmozy. Wiele nocy spedziłam na rozmyslaniach ,co zrobie,jesli stane przed taka decyzją. Do dzis nie wiem.
Bo to jest tylko gdybanie ,dopóki człowiek nie stanie z tym twarzą w twarz.
Uwazam,ze nikt nie ma prawa potepic kobiety,ktora zdecyduje sie na terminację. To wymaga wielkiej siły.

Ja za moj bol nie dziękuję. Bo nie wierzę w żadnego boga. Nie chcę wierzyć w okrutną istotę ,która manipuluje ludzmi według swoich planów.

Widzę,że jesteś silną kobietą I bardzo dobrze,ze wierzysz w to,ze sie uda
Trzymam kciuki
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora