Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - terminacja ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-22, 13:47   #14
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: terminacja ciazy

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Straciłam poprzednią ciążę w 12 tygodniu. W obecjnej ciazy przezyłam koszmarne chwile ok 20 tygodnia - z powodu toksoplazmozy. Wiele nocy spedziłam na rozmyslaniach ,co zrobie,jesli stane przed taka decyzją. Do dzis nie wiem.
Bo to jest tylko gdybanie ,dopóki człowiek nie stanie z tym twarzą w twarz.
Uwazam,ze nikt nie ma prawa potepic kobiety,ktora zdecyduje sie na terminację. To wymaga wielkiej siły.

Ja za moj bol nie dziękuję. Bo nie wierzę w żadnego boga. Nie chcę wierzyć w okrutną istotę ,która manipuluje ludzmi według swoich planów.

Widzę,że jesteś silną kobietą I bardzo dobrze,ze wierzysz w to,ze sie uda
Trzymam kciuki
Czasami to co wydaje nam sie zle, w rzeczywistosci jest dobrem.. Ciesze sie ze moj synek odszedl bez bolu i cierpienia..a mogl sie urodzic jak warzywko.. Cierpialabym wtedy jeszcze bardziej wiedzac ze moje dziecko nigdy nie bedzie mialo normalnego zycia... Nie powie ze mnie kocha, nie powie ze go boli, nie zrobi pierwszego kroku...nie bedzie szczesliwy...

Kurcze, jak ja sobie nie zdawalam wczesniej sprawy jak wiele kobiet poronilo w moim otoczeniu..dopiero teraz wychodzi szydlo z worka... Tego przeciez nie czyta sie w magazynach dla mlodych mam...
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora