Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 11:59   #698
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim odradzam jakie kolwiek manipulowanie z naturalnymi włosami, bo powrót późńiej do naturalnych jest bardzo ciężki,(zresztą sama widzisz po długości wątku) bo niestety jaka fryzjerka by Cię nie zapewniałą, efekt zimnego farbowania utrzyma Ci się 2 tygodnie i będzie się wypłukiwał niestety na ....rudo, bo zimne pigmenty pierwsze się utleniają i zostają we włosie ciepłe.
Skoro chcesz troszkę rozjaśnić to musisz użyć oxydantu 6% lub 9, ale sama wiem po sobie, że mi Elgon 7.1 na 6% na naturalnym zimnym odroście wyszedł.... rudo Ja bym się nie tykała farby naTwoim miejscu.
A tak po pierwsze to wrzuć tu fotkę Twoich włosów, bo musimy widzieć Twój wyjściowy kolor!!!
I ilu % oxydant użyłaś i co to za firma?
Ponoć kąpiel rumiankowa rozjaśnia, i sok z cytryny(nawet pasemka się nim smaruje i na słoneczko)
Zdaję sobie sprawę, że farbowanie jest dla włosów bardzo niszczące i jeżeli faktycznie to co sobie wymyśliłam okaże się nie mieć sensu to pewnie zrezygnuje albo wymyślę sobie coś nowego

Fotki zamieszczam w załączniku, kolor wydaje mi się być nieco inny w realu...

Użyłam oxydantu 6% subrina, jednak nie zauważyłam zmiany więc powtórzyłam z oxydantem 12% kallos... Włosy na tym pasmie są dosłownie odrobinkę jaśniejsze i na pewno nie bardziej popielate, jeśli już to bardziej żółte :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040988.jpg (15,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040997.jpg (16,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050003.jpg (17,3 KB, 68 załadowań)
NesCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując