Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-19, 19:51   #86
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
alternatywa to tylko kwestia czasu wyobraź sobie ze ja pod filtr ładuje jeszcze oliwkę do ciała i wszystko ładnie mi się trzyma na twarzy.
Najważniejsze jest poprostu dobre ustawienie sobie rannego czasu, ja juz mam to opanowane .
Wstaje i przemywam twarz hydrolatem i daję oliwkę, wyprowadzam psa na dwór, wraca, i daję filtr, jem śniadanko, ubieram się do pracy, matowie twarz i juz gotowa jestem
ja mam narazie ten komfort, że uczę się zaocznie więc tylko w weekendy (i to też nie co tydzień) więc mam czas na eksperymenty choć niedługo planuję pożądnie rozejrzeć się za pracą, bo nudno w domu.
kwestia tylko znalezienia dobrego filtra, bo ten który mam aktualnie jest po prostu okropny! cały czas czuję go na twarzy i myślę tylko o tym kiedy nadejdzie pora żeby go zmyć i nałożyć kwas.
mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. jak pisałam wyżej mam próbkę Iwostin Solecrin SPF50+ może będzie lżejszy...
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując