Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 00:56   #4777
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
konkrety proszę
Konkretów nie znam Ale odstąpię Ci go. Poza tymi dwoma paznokciami go nie używałam. Nawet naklejka na zakrętce jak nówka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Prezio ma racje. Podpiłuj- może zmigdal?

Ja... W rosmanie byłam i 100 wydałam

To miało zmieniać kolor.... Działa kiepsko. Minimalnie na serdaku widać.
Prezio ma zawsze rację

Też byłam, ale brak kasy zmusił mnie do pewnej wstrzemięźliwości. Zrobiłam zapas myjadełka do włosów i zmywacz też wzięłam. Ale chyba wezmę jeszcze jeden na zapas

A co to? Na Editt za ładne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam

I tyle póki co, bo nie mam czasu.
Nowe mieszkanie, depresja przeprowadzkowa, Kuba u mnie śpi, zebym się na śmierć nie zapłakała z tęsknoty za domem.

Jutro nadrobię. Buzia
Rudzia


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Dziołszki, będę zamawiać maskę. Bardzo popularna, chwalona i cała "och!" na wielu blogach. Odpalić którejś 250 ml za 6 zika (w tej niemoralnie wysokiej cenie przesyłkę już zawarłam)?

A tak poza tym to uebałam dzisiaj egzamin. Drugi termin 15.
A w chwili obecnej wszelkie stresy, smutki i dwa dni płaczu zalewam winkiem Ktoś się dołączy?
Spóźniłam się. Ale w sumie to co mi kolejny włosowy kosmetyk. Kiedy ja to wszystko wykończę?

Ja się dołączę, choć po winku już tylko butelka zapewne została Medi, trzeba spiąć poślady i zdać. Z czego ten egzamin, materiał Ci nie leży?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pomalowałam dzisiaj paznokcie na czerwono pierwszy raz od ponad roku... i nawet mi się podoba
A ja mam gołe, bo nadal nie wiem jak pomalować Już od kilku dni. To do mnie nie podobne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek
Od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
No dobra namówiłaś mnie, tylko... gdzie ja teraz dorwę jakiś lakier? U mnie wszystko wymiecione Fajnie Ci w tym kształcie


Ale pustki. Nie mówcie, że o 2 w nocy wszyscy śpią:P Dobra, też idę. Trzeba wcześnie wstać
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-10-03 o 00:57
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora