Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry puder matujacy i kryjacy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 19:56   #10
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Znikające podkłady :(

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
To czemu do twarzy też nie używasz samoopalacza? Polecam LPR moja mama ma go właśnie do twarzy i szyi i bardzo ładnie i naturalnie wygląda.

Dobrze że zmywasz resztki makijażu zanim nałożysz nowy

Polecam po każdej czynności począwszy od nałożenia kremu dociskać na chwilę do twarzy chusteczkę higieniczną aby zebrać nadmiar produktu, powinien być trochę trwalszy.
Na dzień zaopatrz się w bibułki matujące albo ewentualnie też chusteczką możesz lekko docisnąć partię twarzy które zaczęły się świecić bo z sebum łatwiej schodzi makijaż.
No i musisz się nauczyć nie dotykać twarzy, bo bez dotykania podkład sam nie wyparuje plackami :P
Chociaż wiem że to trudne bo sama mam manie dotykania co chwilę twarzy :/
Właśnie do twarzy tylko używam samoopalacza,nie zrozumiałyśmy się
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Może zainwestuj w jakąś bazę pod makijaż. Wygładzi skórę i sprawi, że makijaż będzie trzymał się dłużej. No i oczywiście musisz oduczyć się dotykania twarzy.
Kurczę wydawało mi się,że wszelkie bazy sprawiają że skóra się świeci i są dobre na większe wyjścia,nie na codzień Jaka według was baza jest najlepsza?Drogie odpadają,tak do 50 zł byłaby idealna
Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem dopóki nie zaczęłam używać podkładu Revlon Colorstay albo Estee Lauder Double Wear. Oba zdecydowanie polecam, jednak Revlon spoooro tańszy więc częściej u mnie gości, a na allegro to już w ogóle za śmieszną cenę można go dostać.

Ponadto baza to jest dobry pomysł. Ja osobiście nie używam bazy, ale zamiast tego stosuję krem Barwy Siarkowa Moc. Jest taniutki, dostępny w Rossmanie, a spisuje się świetnie- u mnie nie dość, że dobrze i na długo matuje to działa właśnie jak baza- bardzo fajnie wygładza twarz.

Ostatnio krem Barwa Siarkowa Moc+ Podkład Revlon( do cery tłustej i mieszanej) to mój ulubiony zestaw i sposób na długotrwały makijaż. Na mojej twarzy ( mieszana) są po prostu niezniszczalne. Trzymają się caaalutki dzień, od rana do czasem baardzo późnego wieczora.

Spróbuj, tylko pamiętaj żeby porządnie nawilżać twarz, bo jednak i krem i podkład wysuszają niemiłosiernie. Ale przy odpowiedniej pielęgnacji to nie problem, a efekty, przynajmniej u mnie znakomite.
Używałam już Revlonu,problem był ten sam,chociaż faktycznie troszkę mniejszy-oblepiał moją skórę jak tynk Dzięki za cynk o Siarkowej mocy,zauważyłam że wiele osób go używa...
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując