Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-17, 14:00   #1539
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wstawiam słodziaki W żadnym wypadku to nie jest neon.
Słodziaki to dla nich idealne określenie
Piękne kwadraciki, ale wiesz za czym tęsknię...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pjontka
To czegoś tu nie rozumiem Widać u dziewczyn zmianę długości płytki czyli pod paznokciem musi być przyrost bo pazurek nie wisi w powietrzu tylko jest przyrośnięty. Czyli jest dobry przyrost i niedobry ?? Widzę u siebie - na niektórych pazurkach, wydłużenie się płytki. U mnie tygląda to tak, że ta ,,skórka" nadbudowuje się przy samym pazurku, tworzą coś na kształt -pacmana Z czasem ta buźka zarasta.
Weźcie mi to wyklarujcie łopatologicznie
Aga myślę, że Mgiełce chodziło o skórę, która wyrasta sporo poza opuszek, ona rzeczywiście raczej nic nie daje (jakiegoś oparcia czy umocnienia) tylko jest Ja mam przyrosty raczej do opuszka i delikatnie poza, za to wskazówka w lewej się rozpędziła i wystaje dużo poza opuszek, za to łożysko kciuka prawej kończy się sporo przed opuszkiem i akurat on mógłby trochę przyrosnąć


Poprzeglądam sobie jeszcze blog, który zarzuciła Kawka i idę się uuuczyć, jutro koło
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując