Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 21:06   #410
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja lubię się w ciepłych tonach na oku i na twarzy zresztą też - chłodne mam tylko szminki- i taki układ sprawdza mi sie rewelacyjnie Ale Semi nie jest stricte pomarańczowa, bardziej miedziana/złota, bardzo ciepła po prostu.
Tak, jest bardzo ciepła
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jakich używasz? Też jestem bardzo jasna. Zimą 51 Bourjois HM i Mac nc15 są dla mnie za ciemne i to sporo.
Milk to naprawdę delikatny bronzer i krzywdy nie da się nim zrobić.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

No, piękna jest Wzięłaś Chocolate Soleil? Według mnie Milk byłaby za jasna dla Ciebie. I co poza bronzerem kliknęłaś?
Bronzerów używam dość rzadko, dopiero niedawno się przekonałam. Najczęściej używam Matte Bronze i Delicatesa z Maca. Do nadania lekkiego "muśnięcia słońcem" lubię brzoskwiniowy matowy bronzer z Diora (już wycofany, niestety). Mam też Ingloty. 504 jest super jako róż, a z 505 jakoś nie umiem się dogadać hmm... Kurczę, jak to teraz rozpisałam, to wcale nie mam ich tak mało Ingloty mam w jednym opakowaniu, więc liczę je jako 1

Z podkładów - latem oscyluję w okolicach NC13, zimą NC10 (szkoda, że takiego nie ma w Macu, bo NW10 jest lekko za różowy).
Bourjois HM51 jest za ciemny nawet jak się opalę

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-01 o 21:07
neath jest offline Zgłoś do moderatora