Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 21:52   #412
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Arkadii i obmacałam całe Burberry, kupiłam szminkę 05 Nude Pink i ciemnośliwkową kredkę do oczu 05 Elderberry; bardzo mi się też podobał róż 04 Peony Blush, ale trochę jednak za drogi, poczekam na rabat 25 lub 30% i wtedy go dorwę
Pisałam do Ciebie na innym wątku, byś dała znać jak szminka, bo kusi.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak, rozgrzeszenia mi trzeba bo to dopiero 1 września, a gdzie tam do ostatniego ale faktycznie, cenowo fajnie rozwiązali sytuację, niemal ta sama cena co za oceanem, niespotykane wręcz.
Zasadniczo w tym miesiącu miałam w MACu sie obkupić - podkład, korektor, kolejna matowa szminka; ale mi S. w paradę weszła i MAC musi do października poczekać a w październiku pewnie nowe limitki i nowe szminy, ech.
Burberry na szczęście mnie nie kusi, tzn. popatrzeć moge ze szczeną opadniętą, ale cenowo dopiero przy -30% może może coś bym znalazła, za wysokie progi jak dla mnie
Ja muszę jeszcze w tym miesiącu kupić spodnie i buty, a wypłaty co tydzień nie mam MAC mi się trochę przejadł. Do końca życia będę używać Rebel i Girl About Town, a reszta mnie już nie interesuje. Kiedyś się nim jarałam, w sumie całkiem niedawno. Mimo to, przyznaję szczerze, że cała otoczka wokół MACa dla mnie lekko przegięta. Świetne cienie i szminki, ale podkłady to dla mnie masakra. Tusze też. Korektory takie sobie i w sumie nie ma niczego takiego łaaaał.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora