Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-15, 21:22   #3082
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Podobno nowa polityka marki Zoeva jest taka, że nie pozwala ona na obniżanie cen swoich produktów przez dystrubutorów. Ostatnio w ramach akcji zniżkowej w Cosmo było 10% do Minti, ale na kuponie napisano, że rabat nie obejmuje Zoevy.
Ale Zoeva wymyśliła Myślałam, że trochę taniej kupię, a tu nic z tego... Chcę 316 do kresek (podobno odpowiednik 209 Maca) i 126 do różu.
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, jak mówisz. Jedynie można mieć zniżkę na visageshop jeśli jesteś pro make up artist 😊

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
Niestety nie jestem pro
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Do minti jest/będzie kod na weekend za tydzień - o ile dobrze kojarzę - ale z tego co wiem na Zoeve nie wchodzą kody - polityka firmy

Linia Moisture Surge super, lubię najbardziej z całej pielęgnacji Clinique, chociaż mi najbardziej podchodzi ten krem-żel (http://www.clinique.com.pl/product/1...RZY/index.tmpl)

Jaki róż z MACa wzięłaś? Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam Prism i będzie z tego miłość, niepotrzebnie się tyle czasu wahałam z zakupem
Lipka z Zoevą No trudno, kliknę bez zniżki. A może gdzieś jest darmowa dostawa chociaż?

O to ten krem jest właśnie w miniaturze Mam próbkę to przetestuję.

Z Maca wzięłam Blushbaby. Ten co w D., tylko tam zwracałam ze względu na to, że był purchawką Teraz w Macu kupiłam świeżutki. Prism nie macałam, zerknę na niego.
neath jest offline Zgłoś do moderatora