Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-05, 06:50   #932
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
A wiedzieliscie, ze nie mozna klasc psu zimnego, mokrego recznika na grzbiecie tylko na brzuchu? Moze dostac zakrzepow i udaru jesli jest zgrzany. Ja sie dzisiaj dowiedzialam
Dlatego najlepiej położyć psu matę chłodząca albo mokry ręcznik, żeby sam sie na nim ułożył

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8524255 1]Czy badacie swoje psy profilaktycznie? Jakie badania warto wykonac? Czy meczyc malego psa pobraniem krwi np. raz do roku? A moze badanie moczu lub usg jamy brzusznej. ?



Wydaje mi sie, ze to USG warto czasem wykonac, co sadzicie?[/QUOTE]

Tak, choc USG nie robię, bo moj pies jest problematyczny dość i to dla niego olbrzymi stres, a nie chce go ogłupiać lekami, wiec robimy krew rozszerzoną + tarczyce, to 3 minuty pobrania, nawet u takiego wariata jak moj

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktorych psiaki jedza sucha karme:
Jak czesto ja zmieniacie? Z jeden strony czytalam, ze jak psu smakuje i nic sie zlego nie dzieje to nie powinno sie zmieniac. Z drugiej strony niektorzy pisza, ze powinno sie zmieniac co 3-4 miesiace bo psu moze sie znudzic albo rozne karmy dostarczaja rozne skladniki odzywcze.
A jak Wy robicie?
Nie zmieniam jak nie musze

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak szybko Wasze suki dochodzily do siebie po sterylce?
Musze umówić moją na zabieg, ale 18.08 jedziemy na weekend do Wisły, a z kolei w połowie września nad morze i jakoś muszę wpasować termin zabiegu między wyjazdy, a też żeby się już na nie dobrze czuła.
Chyba my bardziej to przeżywaliśmy, z mama spałyśmy z nia w salonie, żeby nie wskakiwała na wysokie łóżko tylko na niska kanapę. Popiskiwała trochę jak ja szwy ciągnęły no i uważaliśmy na przepuklinę. Ogólnie bezproblemowo. Ale zajmuje sie tez psiakami bezdomnymi i tu suczki po sterylce i wybudzeniu oddawane sa do kojca i nikt sie z nimi nie „cacka”, bo po prostu nie ma kto, sa zdane same ma siebie ale dają radę, nie mieliśmy żadnych komplikacji po sterylkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując