Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-27, 09:09   #4
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ogolnie w Szczecinie uzywa sie lakierow wibo, golden rose, innych no name za 5 zl. Chyba poza OPI Nail Bar, a ceny te same. A ja jak widze ze ktos chce ode mnie $$$ za pomalowanie mi pazurkow wibo to ja wole isc sobie kupic 10 ich lakierow w tej cenie i sama zrobic.

Gdzie ten salon jest bo cos nie kojarze?
ale Ty mówisz o zwykłych lakierach a dziewczyny o hybrydach

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez chwilozofia Pokaż wiadomość
OSTRZEGAM PRZED TYM SALONEM !!!

Skusiłam się na kupon z FASTDEAL na manicure hybrydowy.
Nie wiem czy ta pani zna się na czymkolwiek, ale zapewniam że o manicurze hybrydowym nie ma zielonego pojęcia. Nie poleciła bym tej masowej roboty nawet za karę! Dziwię się, że ktokolwiek ma jeszcze odwagę wejść do tego salonu. Efekt jest nie do opisania. Zażądałam od razu zdjęcia lakieru i kolejne rozczarowanie. „Kosmetyczka” piłując zniszczyła mi płytkę, chociaż lakier żelowy powinien po nałożeniu acetonu pięknie odejść. Materiały, które stosuje są niewiadomego pochodzenia a reklamuje się firmą NSI.
METODĘ POLECAM, ALE ZDECYDOWANIE NIE U TEJ PANI !!!
reklamuje swoje usługi na różnych serwisach a odwala chałturę - coś strasznego :/
są firmy których żelo-lakiery się niestety spiłowuje na SPN więc może ten należał do tego typu
swoją drogą aż ciężko uwieżyć,że można spaprać malowanie/żelowanie paznokci hybrydkami
co do płytki i przygotowania wystarczy delikatnie zmatwić płytkę blokiem--nie piłujemy jej!!
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując